icon

0553 833 96 79 - 0553 833 94 57

0312 925 14 22
inancegitim@gmail.com

icon

Ankara, TÜRKİYE
Maltepe Mah Necatibey Caddesi 74/15 Çankaya


İnanç Akademi  olarak koçluk hizmetleri ve koçluk eğitimleri için eğitim sağlarken sadece bireysel olarak yol arkadaşlığı, yardım ve seans almak isteyen danışanlarımıza da alanında uzman  Aile danışmanı,,NLP teknikleri uygulayıcı, Yaşam Koçu, Regresyon Koçu, Thetahealing Uygulayıcı ,Kuantum, EFT uygulayıcısı eğitmenlerimiz ile online ve yüzyüze seanslarla da bireysel hizmet de vermekteyiz.

Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaya sahip koç ve uzmanlarımızın uyguladığı seanslarda ana hatlarıyla kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan terapi yöntemleri uygulanmaktadır. Geçmişten gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığımıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebilirBilinçli farkındalık seviyesinin dışında kalmış olan, geçmiş yaşam deneyimlerini ve şimdiki hayatta yaşanmış olan blokajları çözmeye odaklanıyoruz.

Uygulanan seanslardan sonra

Depresyon, fobiler, kaygı, endişe, takıntılar, kabuslar, migren, evlilik problemleri, frijit, öfke, uyku bozukluğu, sebepsiz baş ağrısı, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, bilinçaltı temizliği, sebebi bilinmeyen ağlama ve üzüntüler, içe kapanma ayrıca enerji alanının temizlenmesi durumlarında çok etkili bir çalışmadır.

BİREYSEL SEANSLARDA ALANINDA UZMAN EĞİTMENLERLE AŞAĞIDAKİ ALANLARDA ÇALIŞMALAR YAPILABİLİR. UZMANLARIMIZIN  ALDIKLARI VE UYGULADIKLARI  EĞİTİMLER ŞU ŞEKİLDEDİR

 VIP YAŞAM KOÇLUĞU

 AİLE DANIŞMANLIĞI

 NLP MASTER  PRACTİTİONER

 YAŞAM KOÇLUĞU

BİLİNÇALTI PROGRAMLAMASI (Regresyon)

 BİLİNÇALTI  PROGRAMLAMASI İLE İDEAL KİLOYA ULAŞMA THETAHEALING  RİTİM MODULU

THETAHEALING BASIC-ADVANCED UYGULAYICILIĞI

REİKİ MASTER

 KUANTUM

 EFT

ACCESS BARS

ACCESS FOUNDATION

batıkent diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida Maurers sipariş
WhatsApp WhatsApp Hattı