icon

0553 833 96 79 - 0553 833 94 57

0312 925 14 22
inancegitim@gmail.com

icon

Ankara, TÜRKİYE
Maltepe Mah Necatibey Caddesi 74/15 Çankaya


Akademimiz uzaktan eğitim sertifika programlarının yanı sıra profesyonel koçluk ve kariyer merkezidir. Eğitim ve sağlık alanındaki  en idealist ve profesyonellerin kurmuş olduğu, danışmanlık  eğitim  kurumuyuz. İnanç Akademi sertifikasyon için geçerli eğitimlerin, ulusal ve uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, mesleğinize artı değer (A+) katar..

İnanç Akademi koçluk hizmetleri ve koçluk eğitimleri için eğitim sağlarken sadece bireysel olarak yol arkadaşlığı, yardım ve seans almak isteyen danışanlarımıza da alanında uzman  Aile danışmanı,,NLP teknikleri uygulayıcı, Yaşam Koçu, Regresyon Koçu, Thetahealing Uygulayıcı ,Kuantum, EFT uygulayıcısı eğitmenlerimiz ile online ve yüzyüze seanslarla da bireysel hizmet vermektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

 Vizyonumuz danışanlarımızın mesleki yeterlilik ,ihtiyaç ve ilgi alanları doğrultusunda uzaktan ve uygulamalı eğitimlerle danışanlarımızı  en yeterli seviyeye ve uluslararası anlamda geçerli sertifika programlarına ulaştırmaktır. Kişilerin lisans ve lisansüstü eğitimler ile kazanmış oldukları mesleki niteliklerine, yönetmelik ve kanunlar ile tanımlanmış ek mesleki sertifikasyonlarını, kısa dönem tanımlanmış eğitimler ve kurslar ile ,yetkili kurum olarak geçerli belgeler ile vermektir. 

Sertifika Programlarımız mezunlarımızın çeşitli firmalardan iş teklifleri alıp, iş dünyasında başarılı çalışmalar yapacağı şekilde düzenlenmektedir.

Kurumumuz, eğitim alanında gerçekleştirmiş olduğu atılımları genişleterek çoğaltırken Ankara başta olmak üzere birçok ile yayılan örgün eğitim merkezlerini de buna paralel olarak artırmaktadır. Bu kuruluşlar özellikle bir dershane anlayışından çok, mezun olunduğunda öğrencilere diplomanın yanında bir kariyer amacına göre hareket etmektedirler.

batıkent diş hekimi mide botoksu Biber hapı orjinal Orjinal lida Maurers sipariş
WhatsApp WhatsApp Hattı